Álláshirdetés: teremőrt keres a Mai Manó Ház

Mai Manó Ház - Magyar Fotográfusok HázaSzombatig (február 22) lehet jelentkezni a Mai Manó Ház részmunkaidős teremőri állására. Elvárás az ügyfélközpontúság, angol nyelvtudás és problémamegoldás.

Ha szereted a fényképeket és állást keresel, akkor a Mai Mano Ház alább hirdetett állás lehet, hogy neked való munka.

A Magyar Fotográfusok Háza – Mai Manó Ház munkatársakat keres részmunkaidős teremőri munkakörbe határozatlan időre, 3 hónapos próbaidővel.

Feladatok:

  • a kiállítóterekben lévő műtárgyak, installációk felügyelete
  • a látogatók tájékoztatása
  • jegykiadás, kiadványok árusítása

Elvárások a jelölttel szemben:

  • precíz munkavégzés
  • kreatív problémamegoldó képesség
  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • jó kapcsolatteremtő képesség, empátia, jó megjelenés

Jelentkeznés:
E-mailben elküldött fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel, a teremor@maimano.hu címen 2014. február 22. 20:00 óráig. (A jelentkezési idő lejártával az e-mail cím nem fogad több levelet)

Munkavégzés helye:
Magyar Fotográfusok Háza – Mai Manó Ház

1065 Budapest, Nagymező utca 20.

Ha tetszett az írásom, akkor lájkoljátok és osszátok meg, hogy másokhoz is eljusson, illetve kövessetek Facebookon, Twitteren, Instagramon, YouTube-on, hogy máskor is lássátok, miről írok!