Álláshirdetés: Fotós cég keres adminisztrátort

RudyFoto-logoÚjabb fotós álláshirdetés a blogon, ezúttal egy százhalombattai fotós cég keres adminisztratív munkatársat. Az irodai feladatok elvégzéséhez fotós és képszerkesztői tudás nem szükséges, de előnyt jelent, akárcsak a nyelvtudás. A jelentkezéseket 2014. január 15-ig várják.

A cég hozzám eljuttatott felhívása így szól:

Dinamikusan fejlődő fotózással foglalkozó cég elsősorban adminisztrációs feladatokra kollégát keres.

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta

Feladatok:

  • általános adminisztrátori feladatok
  • digitális fotók archiválása
  • social media felületek karban tartása, fejlesztése
  • rendelések feldolgozása, postázás

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség,
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • pontosság, precizitás,
  • önállóság, eredményorientáltság, kreativitás
  • kizárólag nemdohányzó

Előny:

  • Angol/német nyelv ismerete,
  • Fotós múlt nem szükséges, de előnyt jelent.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével a info@rudyfoto.hu címen.

Ha tetszett az írásom, akkor lájkoljátok és osszátok meg, hogy másokhoz is eljusson, illetve kövessetek Facebookon, Twitteren, Instagramon, YouTube-on, hogy máskor is lássátok, miről írok!