Képfeldolgozói állás a Nemzeti Sportnál

NemzetiSport-cimlapNyomdai előkészítéshez keresnek szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát négy hónapos határozott időtartamra.

A hirdetés szövege:

A Mediaworks Kiadó és Nyomda Kft. Nemzeti Sport szerkesztősége azonnali kezdéssel négy hónapos határozott időtartamra képfeldolgozót keres!

Feladatok:

  • Nemzeti Sport-csoport termékekben megjelenő, a lap arculatának megfelelő képanyagok elkészítése,
  • A feldolgozandó képek az adott nyomdatechnikának és kiadványtípusnak megfelelő átalakítása nyomtatható formátumra.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben, napilapnál szerzett tapasztalat,
  • Photoshop alapos ismerete,
  • Erős munkabíró- és stressztűrő-képesség,
  • Pontosság és gyorsaság.

Új munkatársunknak dinamikus, kihívásokkal teli munkakört, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Jelentkezés: www.mediaworks.hu Karrier menüpontja alatt.

via

Ha tetszett az írásom, akkor lájkoljátok és osszátok meg, hogy másokhoz is eljusson, illetve kövessetek Facebookon, Twitteren, Instagramon, YouTube-on, hogy máskor is lássátok, miről írok!