Fotós-képszerkesztő állás a Life.hu-nál

pár napig lehet csak jelentkezni, ne halogasd!

A bejegyzés már több hónapos, a benne levő információk elavulhattak.

LifeHu-allashirdetes-KreativPár napig lehet még jelentkezni a Life.hu álláshirdetésére. Kettős feladatkörre fotós-képszerkesztő kollégát keres az Origo női tematikájú oldala.

Nagyjából egy éve is kerestek jelentkezőt ugyanerre a munkakörre, akkor írtam róla, hogy miért tartom szerencsétlennek az ilyen feladat párosítást, de ez ne vegye el a kedved a jelentkezéstől!

Több helyen, több féle jelentkezési határidővel jelent meg a hirdetés. A Szárnyas fejvadász Facebook oldalon május 15, a Kreatív álláshirdetései között május 16. a jelentkezési határidő. Nem tudom, hogy melyik a helyes, ha érdekel az állás, akkor jelentkezz minél hamarabb!

A hirdetés szövege:

A Life.hu női tematikus site (Origo Zrt.) azonnali munkakezdéssel fotós-képszerkesztőt keres, alvállalkozói pozícióba.

Elvárások:

  • Vállalkozói igazolvány
  • Saját fotós felszerelés
  • Képszerkesztésben jártasság (Photoshop, Lightroom vagy Bridge alapos ismerete)
  • Rugalmas munkavégzési idő
  • Vizuális látásmód
  • Kreativitás

Feladatok:

  • Fotózás: főleg rendezvényeken, sajtóeseményeken, interjúkon, kreatív fotózás olykor ad hoc jelleggel is
  • Képszerkesztői feladatok ellátása
  • Részvétel a szerkesztőségi értekezleteken
  • Hétvégi rendelkezésre állás diszpozíció szerint

Jelentkezni 2014.05.15-ig az info@life.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Portfólió, referencia munka küldése előny.

Oszd meg az ismerőseiddel és iratkozz fel a blog hírlevelére! Ne maradj le az újdonságokról!

Címkék