Fotós-képszerkesztő állás a Life.hu-nál

LifeHu-allashirdetes-KreativPár napig lehet még jelentkezni a Life.hu álláshirdetésére. Kettős feladatkörre fotós-képszerkesztő kollégát keres az Origo női tematikájú oldala.

Nagyjából egy éve is kerestek jelentkezőt ugyanerre a munkakörre, akkor írtam róla, hogy miért tartom szerencsétlennek az ilyen feladat párosítást, de ez ne vegye el a kedved a jelentkezéstől!

Több helyen, több féle jelentkezési határidővel jelent meg a hirdetés. A Szárnyas fejvadász Facebook oldalon május 15, a Kreatív álláshirdetései között május 16. a jelentkezési határidő. Nem tudom, hogy melyik a helyes, ha érdekel az állás, akkor jelentkezz minél hamarabb!

A hirdetés szövege:

A Life.hu női tematikus site (Origo Zrt.) azonnali munkakezdéssel fotós-képszerkesztőt keres, alvállalkozói pozícióba.

Elvárások:

  • Vállalkozói igazolvány
  • Saját fotós felszerelés
  • Képszerkesztésben jártasság (Photoshop, Lightroom vagy Bridge alapos ismerete)
  • Rugalmas munkavégzési idő
  • Vizuális látásmód
  • Kreativitás

Feladatok:

  • Fotózás: főleg rendezvényeken, sajtóeseményeken, interjúkon, kreatív fotózás olykor ad hoc jelleggel is
  • Képszerkesztői feladatok ellátása
  • Részvétel a szerkesztőségi értekezleteken
  • Hétvégi rendelkezésre állás diszpozíció szerint

Jelentkezni 2014.05.15-ig az info@life.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Portfólió, referencia munka küldése előny.

Ha tetszett az írásom, akkor lájkoljátok és osszátok meg, hogy másokhoz is eljusson, illetve kövessetek Facebookon, Twitteren, Instagramon, YouTube-on, hogy máskor is lássátok, miről írok!